Handanović z Interjem na drugo mesto serie A

Milano, 14. julija - Nogometaši milanskega Interja, ki jih kot kapetan vodi Slovenec Samir Handanović, so se šest krogov pred koncem italijanskega prvenstva prebili na drugo mesto serie A.

Sinoči so na domačem stadionu San Siro v 32. krogu s 3:1 premagali Torino in zaradi boljše gol-razlike prehiteli doslej drugouvrščeni Lazio.

Nerazzurri za osem točk zaostajajo za vodilnim Juventusom, ki ima 76 točk, Lazio je tretji z enakim točkovnim zbirom, Atalanta Josipa Iličića pa je zdaj četrta s točko manj. V boju za ligo prvakov petouvrščena Roma zaostaja že za 14 točk.

Domači nogometaši so sicer na tekmi najprej zaostajali, potem ko je Handanović naredil napako. V 17. minuti je slovenskemu vratarju po kotu žoga padla iz rok, kar je kaznoval Andrea Belotti.

Takoj v začetku drugega polčasa pa so gostitelji izenačili, nato pa še dvakrat zadeli.