Vijoličasti remizirali proti Kopru

Maribor, 27. maja - Nogometaši Maribora, sicer četrtouvrščeno moštvo 1. lige Telekom Slovenije, so danes v Ljudskem vrtu odigrali drugo prijateljsko tekmo in se z najboljšo ekipo druge lige Koprom razšli brez zmagovalca ob izidu 2:2.

Nogomet, nogometna žoga.

Varovanci novega trenerja Sergeja Jakirovića so se v deveti minuti znašli v zaostanku, ko je po lepi podaji nekdanjega nogometaša vijoličastih Dareta Vršiča zadel najboljši strelec druge lige Lovre Čirjak.

Za izenačenje je v 35. minuti poskrbel Rok Kronaveter z natančnim strelom v desni kot vrat Ivana Vargića. Za vodstvo Maribora je v 48. minuti zadel Gregor Bajde, Koper pa je v 52. minuti izenačil prek Darka Mišića, čigar predložek s strani je presenetil Kenana Pirića v vratih državnih prvakov.

Mariborčani bodo pred nadaljevanjem prvenstva odigrali še eno pripravljalno tekmo. V soboto, 30. maja bodo merili moči z Bravom.