Meta Hrovat tretja na veleslalomu za Zlato lisico, zmagala Alice Robinson

Kranjska Gora, 15. februarja - Slovenska alpska smučarka Meta Hrovat je v drugi vožnji veleslaloma za 56. Zlato lisico zadržala tretje mesto na domači tekmi svetovnega pokala v Kranjski Gori in si prismučala druge stopničke v karieri. Zmagala je Novozelandka Alice Robinson, druga po prvi vožnji. Vodilna po prvi vožnji Slovakinja Petra Vlhova je osvojila drugo mesto.

Kranjska Gora.
Veleslalom svetovnega pokala za 56. Zlato lisico.
Novozelandska smučarka Alice Robinson.

Podelitev nagrad za 56. veleslalom svetovnega pokala Zlata lisica.
Drugo mesto je zasedla slovakinja Petra Vlhova, prvo novozelandka Alice Robinson, tretje mesto pa si delita slovenka Meta Hrovat in švicarka Wendy Holdener.

Slovenska smučarka Meta Hrovat.

Preostali dve slovenski finalisti Tina Robnik in Ana Bucik sta zasedli šesto oziroma 14. mesto.

Hrovatova si je tretje mesto razdelila s Švicarko Wendy Holdener, četrto po prvi vožnji.

Za Kranjskogorčanko so to druge stopničke v svetovnem pokalu v karieri, prav tako je bila tretje na veleslalomu v Lenzerheideju konec januarja 2018.