St. Louis Blues praznih rok iz ameriške kockarske meke

Las Vegas, 14. februarja - Hokejisti St. Louis Blues, najboljša ekipa zahodne konference, so gostovali pri Golden Knights v razprodani dvorani T-Mobile v Las Vegasu in po podaljšku izgubili s 5:6. Junak večera je bil Jonathan Marchessault, ki je en zadetek dosegel že v drugi tretjini, po dveh minutah in pol podaljšane igre pa je s svojim drugim golom večera še odločil tekmo.

ZDA, Los Angeles.
Hokejisti St. Louisa.
Arhiv Xinhua/STA

Washington Capitals so gostovali v Denverju pri Colorado Avalanche in po preobratu slavili zmago s 3:2. Odločilni gol je dosegel T. J. Oshie.

Prvi zvezdnik prestolnikov Aleks Ovečkin še naprej ostaja pri 698 zadetkih v karieri in vse od hat-tricka 4. februarja še ni dosegel zadetka.

Ekipa Colorado Avalanche bo maščevanje za današnji poraz lovila že na svoji naslednji tekmi v soboto, ko se bo na prostem v Koloradu pomerila z Los Angeles Kings, ki jih kot kapetan vodi Slovenec Anže Kopitar.