Houston nasul Atlanti 158 točk, od tega Harden 60

Houston, 1. decembra - Košarkarji iz Houstona so v severnoameriški ligi NBA zanesljivo premagali Atlanto s 158:111, v polnem sijaju pa je zablestel prvi zvezdnik teksaške ekipe James Harden, ki je tekmecem iz olimpijskega mesta v 31 minutah nasul 60 točk.

Hrvaška, Zagreb.
Košarka, košarkarska žoga, koš.
Arhiv Hina/STA

Vodilna ekipa vzhodne konference iz Milwaukeeja ni imela nobenih težav s Charlottom. Na koncu je zmagala s 137:96, najbolj viden posameznik dvoboja pa je bil Grk Giannis Antetokounmpo, ki je v zgolj dvajsetih minutah dosegel 26 točk, pobral devet žog pod obema obročema in zbral štiri podaje.

Drevi bosta na veliko sceno stopila tudi Luka Dončić in Goran Dragić. Dončićev Dallas bo ob 22. uri gostoval pri jezernikih iz Los Angelesa, ki ima trenutno najboljše razmerje zmag in porazov v najmočnejši košarkarski ligi na svetu, Dragićev Miami pa eno uro pred tem pri mrežicah iz Brooklyna.