V mestu angelov padli hokejisti iz Winnipega

Los Angeles, 1. decembra - Hokejisti iz Los Angelesa so premagali tekmece iz Winnipega z 2:1 in dosegli osmo zmago v severnoameriški ligi NHL. Hrušičan in kapetan kraljev Anže Kopitar se ni vpisal med strelce ali podajalce. Za gostitelje sta v prvi tretjini zadela Joakim Ryan in Rus Nikolaj Prohorkin, izkazal pa se je tudi vratar Jack Campbell, ki je zbral 33 obramb.

ZDA, New York.
Hokejisti Los Angeles Kings.

Absolutni junak današnjega dvoboja je bil Campbell, ki je dve sekundi pred koncem razburljivega dvoboja v igri ena na ena zaustavil poskus Marka Scheifeleja za izenačenje na 2:2 in poskrbel za veselje domačih gledalcev v Staples Centru.

Slovenski hokejski zvezdnik je na ledu preživel 20:17 minute in v tem času sprožil en strel proti tekmečevem golu.

Zasedba iz mesta angelov bo naslednjo tekmo igrala v noči na torek, ko bo gostovala v bližnjem Anaheimu.