Kralji poraženi v Torontu, Kopitar vpisal podajo

Toronto, 6. novembra - Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL izgubili proti Toronto Maple Leafs z 1:3. Kapetan kraljev Slovenec Anže Kopitar je v statistiko vpisal podajo v šesti minuti, ko je zadel Alex Iafallo za 1:0.

ZDA, New York.
Slovenski hokejist Anže Kopitar.

Za 1:1 je v 14. minuti zadel Alexander Kerfoot. Nato je Toronto v tretji tretjini v razmaku 30 sekund za zmago zadel še dvakrat, najprej je to uspelo Austonu Matthewsu, za njim še Williamu Nylanderju. Matthews in Nylander sta dodala še vsak po eno podajo. Frederik Andersen je zbral 25 obramb.

Ob petih zmagah in 10 porazih so kralji na zadnjem mestu zahodne konference, v celotni ligi sta slabši ekipi le Detroit in Ottawa. S slednjo se bodo kralji pomerili v četrtek ponoči.

New York Islanders so zmagali desetič v nizu, njihova "zadnja žrtev" je bila Ottawa. Tekma se je končala s 4:1.