Abram končal niz 17 zaporednih zmag Brazilcev

Los Angeles, 11. septembra - Nogometaši perujske reprezentance so se na prijateljski tekmi v Los Angelesu vsaj malo oddoložili Brazilcem za poraz v finalu južnoameriškega prvenstva Copa America, saj so petkratne svetovne prvake premagali z 1:0. Junak večera je postal Luis Abram, ki je v 84. minuti po prostem strelu z bližine zadel z glavo.

Nogometna žoga, nogomet.

Brazilci, ki so julija na Maracani v finalu Cope Americe s 3:1 porazili Peru, na razočaranje 32.287 navijačev nikoli niso zares pokazali svojih spretnosti, poleg tega sta manjkala Dani Alves in Thiago Silva.

S tem porazom so Perujci prekinili niz 17 zaporednih zmag brazilske izbrane vrste, ki se je začel z zmago selecaa nad ZDA pred malo več kot letom dni.

Brazilski selektor Tite tokrat zvezdnika PSG Neymarja ni uvrstil v prvo postavo.