St. Louis in Boston razveselila domače navijače

St. Louis, 26. aprila - Hokejisti St. Louis Blues na zahodu in Boston Bruins na vzhodu so na prvih tekmah konferenčnih polfinalov severnoameriške lige NHL razveselili domače navijače.

ZDA, Los Angeles.
Hokejisti St. Louisa.
Arhiv Xinhua/STA

Blues so uvodno tekmo tekmo proti Dallas Stars dobili s 3:2, z istim izidom so v dvoboju z najbolj vročo ekipo lige Columbus Blue Jackets po podaljšku slavili tudi Bruins.

Charlie Coyle je bil junak večera v Bostonu, potem ko je najprej 4:35 minute pred koncem zadnje tretjine poskrbel za izenačenje na 2:2, nato pa po nekaj več kot petih minutah igre v podaljšku gostiteljem zagotovil še zmago po spretni podaji Marcusa Johanssona.

Na zahodu pa so hokejisti St. Louisa s 3:2 ugnali Dallas, potem ko se je z dvema zadetkoma izkazal Vladimir Tarasenko.