Podgorškovi zmaga s trakom, skupno danes štiri kolajne

Ljubljana, 31. marca - Italijanka Alexandra Agiurguculese je bila prvo ime 32. MTM Narodni dom, mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki v Ljubljani, saj je mnogobojski kroni danes dodala še dve finalni zmagi.

Ritmična gimnastika.

Zelo dobro se je odrezala tudi slovenska prvakinja Aleksandra Podgoršek, ki je v finalih zmagala s trakom ter osvojila še dve srebrni odličji za obroč in kije ter bron za nastop z žogo.

Agiurguculesejeva, dobitnica kolajn z zadnjega svetovnega prvenstva, je zmagala z žogo in s kiji, z obročem je bila najboljša ameriška številka 1 Evita Griskenas.

Poleg Podgorškove se je danes v finalih s posameznimi orodji štirikrat predstavila tudi Aja Jerman, ki je bila z žogo četrta, z obročem peta, s kiji sedma, s trakom pa osma.