Ljubljančani ostali brez zmage v ligi prvakov

Ljubljana, 27. februarja - Odbojkarji ACH Volleyja so v tekmi 6. kroga lige prvakov skupina C izgubili s francoskim Chaumontom z 1:3. Ljubljančani so tako ostali brez zmage v ligi prvakov v sezoni 2018/19 in tudi na zadnjem mestu svoje skupine.

Kamnik.
Žoga, odbojka.

Odbojkarji ACH Volleyja so se danes poslovili od lige prvakov v tej sezoni. S francoskim Chaumontom so iskali prvo zmago, ki sicer razen estetskega učinka ne bi več pomagala ljubljanski ekipi, saj je bila obsojena na zadnje mesto v skupini C. Na koncu se ni izšlo in sezono so končali le z dvema točkama.

Evropska sezona je tako za Ljubljančane končana, čakata pa jih še mednarodni nastopi v srednjeevropski ligi, kjer so do končnice prišli s prvim mestom v rednem delu, ter seveda domače prvenstvo.