Kralji na krilih treh podaj Kopitarja do visoke zmage

New Jersey, 6. februarja - Hokejisti Los Angeles Kings se na vzhodni obali ZDA dobro znajdejo. Potem ko so po podaljšku premagali New York Rangers, so se znesli še nad New Jersey Devils in slavili s 5:1.

ZDA, New York.
Slovenski hokejist Anže Kopitar z ekipo Los Angeles Kings.

Tyler Toffoli, ki je dosegel odločilni gol proti rangerjem, je zadel dvakrat v razmaku 35 sekund v zadnji tretjini, slovenski as Anže Kopitar pa je k zmagi dodal tri podaje.

Kralji so v velikem slogu - tekma je bila izenačena na 1:1, dokler niso dosegli treh zadetkov v prvih slabih dveh minutah tretje tretjine, pri čemer je ključno vlogo odigral Kopitar - prišli do tretje zmage na zadnjih štirih tekmah.

Po enkrat so se med strelce vpisali še Adrian Kempe, Dion Phaneuf in proti svoji nekdanji ekipi tudi Ilija Kovalčuk, vratar Jack Campbell pa je zbral 29 obramb.

Kralje naslednje gostovanje čaka v četrtek, ko se bodo pomerili s Philadelphia Flyers.