Dončič z Dallasom klonil v dvoboju z Utahom

Dallas, 29. oktobra - Ekipa Utah Jazz je v severnoameriški košarkarski ligi NBA na gostovanju s 113:104 premagala moštvo Dallas Mavericks, za katerega je slovenski zvezdnik Luka Dončić v 37 minutah dosegel 14 točk, šest skokov in pet podaj. Dallas je doživel četrti poraz in je ostal pri dveh zmagah v tej sezoni teh je na 10. mestu na zahodnem delu lige.

Slovenski košarkar Luka Dončić.

Oči so bile uprte v Rudyja Goberta pri gostih in DeAndrea Jordana v vrstah domačih, ki sta zabeležila po šesta zaporedna dvojna dvojčka. Gobert je zbral 23 točk in 16 skokov, Jordan pa 12 točk, 19 skokov in devet podaj, slednje je rekord kariere.

Igralci Mavericks bodo prvo od dveh gostovanj v nizu opravili v noči na torek po slovenskem času, ko bodo gostovali v San Antoniu.