Gomboc lansko srebro nadgradil z naslovom evropskega prvaka

Tel Aviv, 26. aprila - Prvi dan 17. evropskega prvenstva v judu za člane in članice, ki ga do nedelje gosti izraelski Tel Aviv, je Sloveniji že prinesel prvo odličje. Tako kot lani v Varšavi je tudi tokrat zablestel Adrian Gomboc, ki je postal evropski prvak med borci do 66 kg. Sestri Maruša in Anja Štangar sta bili sedmi.

Izrael, Tel Aviv.
Slovenski judoist Adrian Gomboc je na evropskem prvenstvu v Tel Avivu osvojil zlato kolajno v kategoriji do 66 kilogramov. V finalu se je pomeril z Italijanom Matteom Medvesom in zmagal z ipponom.

Celotna novica je dostopna le naročnikom.
Novica vsebuje 2.890 znakov (brez presledkov) oziroma 577 besed.

Novico lahko kupite. Cena: 1 žeton; na računu: 0 žetonov