Kopitarjeva gol in podaja premalo za prvo zmago proti Vegasu

Los Angeles, 16. aprila - Hokejisti Los Angeles Kings so v tretji tekmi prvega kroga končnice severnoameriške lige NHL še tretjič izgubili proti Vegas Golden Knights, tokrat s 3:2. Ekipa iz Las Vegasa si lahko napredovanje v drugi krog priigra že čez dva dni. Anže Kopitar je tokrat prispeval gol in podajo.

ZDA, Los Angeles.
Hokejisti Los Angeles Kings so v tretji tekmi prvega kroga končnice severnoameriške lige NHL še tretjič izgubili proti Vegas Golden Knights, tokrat s 3:2.
Hokejisti Vegas Golden Knights.

Vratar Vegasa Marc-Andre Fleury je ubranil strel Tylerja Toffolija.

Hokejist Los Angelesa Kyle Clifford in hokejist Vegasa Shea Theodore.

Kralji so prek Iaffala povedli v 14. minuti.

Zlati vitezi so v tretji tretjini med sedmo in 15. minuto zrežirali preobrat, saj so zadeli trikrat. Natančni so bili Cody Eakin, James Neal in William Karlsson. Kopitar je nato dve minuti in štiri sekunde pred koncem znižal na končnih 2:3.

Četrta tekma, ki bo morda že odločilna, bo čez dva dni, tako kot tokrat znova v Los Angelesu.