Serena Williams izgubila proti sestri Venus

Indian Wells, 13. marca - Vrnitev nekdanje številke 1 ženskega tenisa Američanke Serene Williams v teniško karavano po 14-mesečni odsotnosti z igrišč po porodu prvorojenke se je končala v tretjem krogu domačega teniškega turnirja WTA v Indian Wellsu. Williamsovo je izločila njena starejša sestra Venus Williams v dvoboju, ki je bil onstran velike luže izjemno odmeven.

ZDA, Indian Wells.
Vrnitev nekdanje številke 1 ženskega tenisa Američanke Serene Williams v teniško karavano se je končala v tretjem krogu domačega teniškega turnirja WTA v Indian Wellsu. Williamsovo je izločila njena starejša sestra Venus Williams v dvoboju, ki je bil onstran velike luže izjemno odmeven.
Venus in Serena Williams.

Ameriška teniška igralka Serena Williams.

Ameriška teniška igralka Venus Williams.

36-letna ameriška zvezdnica je nastopila na svojem prvem turnirju, potem ko je že noseča januarja lani osvojila OP Avstralije. To je bil prvi dvoboj zvezdniških sester po lanskem finalu v Melbournu, v katerem je bila Serena boljša od 37-letne Venus, zmagovalke sedmih turnirjev za grand slam.

Serena Williams je v svoji karieri osvojila kar 23 turnirjev za grand slam v posamični konkurenci ter 72 turnirjev WTA, a je tokrat morala prepustiti zmago starejši Venus, ki je slavila v dveh nizih s 6:3, 6:4.