Columbus do zmage na gostovanju v Torontu

Toronto, 9. januarja - Hokejisti Toronto Maple Leafs so v severnoameriški ligi NHL gostili tekmece iz Ohia, Columbus Blue Jackets pa so po podaljšani igri zmagali s 3:2.

Hokej, oprema, vratar, palica, ščitniki.

Domači hokejisti so po dveh tretjinah vodili z 2:0, a so se nato gosti v zadnji vrnili v igro in si priigrali podaljšek, z golom Artemija Panarina po 3:11 minute podaljšane igre pa so odnesli še zmago.

Na dvoboju sredine v vzhodni konferenci se je izkazal tudi vratar Columbusa Sergej Bobrovskij, ki je zbral 35 obramb, vključno z nekaj pomembnimi v zadnji tretjini. Gosti so zadeli dvakrat v zadnjih štirih minutah in pol tekme, da so si priigrali podaljšek.

Los Anegels Kings Anžeta Kopitarja bodo na led ponovno stopili šele v soboto, ko jih čaka tekma z Anaheim Ducks.