Isaiah Thomas ob prvencu v dresu Clevelanda do 17 točk

Cleveland, 3. januarja - Prvi zvezdnik Cleveland Cavaliers LeBron James je zbral 24 točk, dvakratni udeleženec tekme zvezd Isaiah Thomas pa je v Clevelandu uspešno debitiral v dresu svoje četrte ekipe v severnoameriški košarkarski ligi NBA in se vrnil po hudi poškodbi. Konjeniki so prekinili niz treh zaporednih porazov z zmago s 127:110 nad Portland Trail Blazers.

Za Cleveland je pet košarkarjev doseglo vsaj deset točk, vključno s Thomasom, ki ni igral vse od maja, ko se je resno poškodoval. Thomas je odigral 19 minut in v tem času dosegel 17 točk. Prvi strelec moštva je bil James, ki je 24 točkam dodal sedem podaj in štiri ukradene žoge, Kevin Love je zbral 19 točk, Jae Crowder pa 15.

Thomas je zadnjo tekmo NBA odigral v dresu Bostona 19. maja v finalu vzhodne konference prav proti Clevelandu, ko je poškodovan odigral prva dva kroga končnice.