V četrtfinalu pokala tudi nogometaši Krke in Triglava

Ljubljana, 6. septembra - Po Mariboru so se v četrtfinale pokala Slovenije uvrstili tudi nogometaši Krke in kranjskega Triglava. V osmini finala so Novomeščani po podaljšku premagali Krško s 3:2. Odločilni gol je v zadnji minuti podaljška dosegel Luka Kambič. Triglav pa je na Obali premagal Koper kar s 4:1.

Krkaši so bili na srečanju dolgo bližje zmagi, saj so po evrogolu Maksa Slunjskega in zadetku Luke Kambiča red domačimi gledalci že vodili z 2:0. Gostje pa se niso predali in Tonći Mujan je najprej poskrbel za znižanje zaostanka, Miljan Škrbić pa je v 83. minuti izenačil in poskrbel za podaljšek.

V Kopru so domači v 7. minuti po golu Željka Tomića povedli, le 10 minut kasneje je izenačil Nejc Križaj. V 73. minuti je zmago gostov napovedal Matej Poplatnik. V 84. je zadel še Gašper Udovič, končni izid pa je tri minute kasneje dosegel Luka Majcen.