Kratkohlačniki pomagajo Dragićevi vročici

New York, 5. aprila - Košarkarji New York Knicks, ki so se sicer že poslovili od nadaljevanja prvenstva severnoameriške lige NBA, so tokrat s 100:91 premagali Chicago Bulls, ki so na vzhodu na sedmem mestu in se skupaj z Miami Heat Gorana Dragića še borijo za nastop v končnici. Slovenec Saša Vujačić je odigral pet minut tekme in v tem času zbral eno podajo.

Kanada, Toronto.
Ameriški košarkar Carmelo Anthony.
Arhiv Xinhua/STA

Kratkohlačniki so prekinili niz štirih zaporednih zmag bikov, s čimer so priskočili na pomoč vročici. Biki so namreč zdrsnili na sedmo mesto vzhodne konference, ki si ga delijo z Indiano, obe ekipi pa imata le pol tekme prednosti pred Miamijem.

Košarkarji Oklahoma Cityja so s 110:79 premagali Milwaukee Bucks, prvi zvezdnik moštva Russell Westbrook pa je dosegel še 41. trojni dvojček sezone in s tem izenačil rekord Oscarja Robertsona iz daljne sezone 1961/62 po številu trojnih dvojčkov v eni sezoni.