Nocoj pokalni večni derbi in tretji debi Hadžića

Ljubljana, 5. aprila - Nocoj ob 20.15 bo v ljubljanskih Stožicah na sporedu večni derbi med Olimpijo in Mariborom, tokrat v polfinalu pokala Slovenije. Ljubljančane bo prvič vodil novi trener Safet Hadžić, ki si želi z zmago prekiniti slab rezultatski niz svoje ekipe. V taboru Štajercev pa pravijo: Trofeje so privilegij in motiv.

Hrvaška.
Nogomet, nogometna žoga, žoga, noge, zelenica, šport.
Arhiv Hina/STA

Za Ljubljančani so burni dnevi, niz slabih rezultatov je bil usoden za trenerja Marijana Pušnika, na njegovo mesto je že tretjič v svoji karieri stopil Hadžić. Čaka ga težka naloga: zahteven nasprotnik, poškodbe nekaterih ključnih igralcev in slaba forma preostanka ekipe.

V torek je bila na sporedu prva polfinalna tekma med Domžalami in Krko, zmage z 2:0 so se veselili domačini.

Povratna tekma Domžal in Krke bo prihodnji torek ob 16.30 v Novem mestu, Olimpije in Maribora pa prihodnjo sredo ob 17.15 v Ljudskem vrtu.