Drugi poraz New Yorka v dveh večerih

Houston, 1. januarja - Ekipa Houston Rockets je v severnoameriški košarkarski ligi NBA doma premagala New York Knicks s 129:122. Ob drugem zaporednem porazu gostov v dveh večerih je slovenski košarkar Saša Vujačič v štirih minutah druge četrtine zgrešil poskus trojke, ostale njegove statistične rubrike pa so ostale prazne. Vujačić je večer prej dobil priložnost igranja v prvi peterki New Yorka, ki je sicer izgubil proti New Orleansu, Mariborčan pa je v 22 minutah dosegel tri točke. V Houstnu je bil najboljši mož v vrstah domačih James Harden, ki je bil s 53 točkami tudi najučinkovitejši igralec vseh tekem najmočnejše košarkarske lige na svetu na zadnji dan leta 2016. Harden je k izrednemu strelskemu učinku dodal še 17 podaj in 16 skokov.