Impolu petnajstič naslov ekipnega državnega prvaka

Slovenska Bistrica, 26. novembra - Judoisti Impola so v finalu ekipnega državnega prvenstva v Slovenski Bistrici s 5:2 premagali Bežigrad in se tako veselili petnajstega naslova državnih prvakov. V borbi za tretje mesto so branilci naslova iz Šiške s 5:2 premagali Olimpijo.

V razburljivem polfinalu je Bežigrad s 4:3 ugnal Olimpijo, medtem ko je bil domači Impol bolj suveren, v finale se je prebil z zmago s 6:1 nad Šiško. Po borbi za bron, kjer so slavili lanskoletni prvaki iz Šiške, je bil na vrsti finale, kjer je Bežigrad lovil drugo zmago v zgodovini, Impol pa že 15. Premoč je bila na strani Bistričanov, ki so tudi po zaslugi okrepitve, olimpijca Mihaela Žganka v kategoriji do 100 kilogramov, imeli več možnosti v težkih kategorijah.