Tudi Dragićevih 25 točk ni bilo dovolj za zmago

Miami, 31. oktobra - Moštvo Miami Heat je v severnoameriški košarkarski ligi NBA doživelo še drugi poraz v novi sezoni. Miami je znova izgubil na domačem parketu z 99:106 proti San Antonio Spurs. Slovenski organizator igre Goran Dragić je bil drugi strelec floridske vročice. Vpisal je 25 točk, največ v tej sezoni, pet podaj in tri skoke.

Dragić je odigral 34 minut, ob metu iz igre 9-17 ter metu za tri 3-7. Hassan Whiteside je vpisal 27 točk in 15 skokov.

Bolj zadovoljen je lahko drugi Slovenec v ligi NBA Beno Udrih, ki je kot novopečeni član moštva Detroit Pistons sodeloval pri domači zmagi z 98:83 proti Milwaukee Bucks. Udrih je na parketu preživel 17 minut ter vpisal šest točk, ob metu iz igre 3-5, šest podaj in tri skoke.