Dragičev Miami klonil doma, Udrihov Detroit zmagovit

Miami, 29. oktobra - Košarkarji Miami Heat so v severnoameriški ligi NBA doma izgubili z ekipo Charlotte Hornets z 91:97, za poražene gostitelje pa je slovenski zvezdnik Goran Dragić v 34. minutah dosegel 14 točk, devet skokov in štiri podaje. S tem je bil drugi strelec domačih za Hassanom Whitesidejem, ki je zbral 20 točk in 15 skokov. Prvo ime dvoboja je bil Kemba Walker, ki je nanizal 24 točk in je vodil goste, ki so s tretji četrtini zaostajali že za 19 točk, nato pa prišli do zmage. Ekipa Detroit Pistons je doma ugnala Orlando Magic s 108:82, slovenski košarkar Beno Udrih je v igro stopil s klopi in dobro izkoristil priložnost, saj je dosegel 13 točk, pet podaj in dva skoka v 20. minutah v dresu Detroita.