Ronaldo končal niz nepremagane Barcelone

Barcelona, 3. aprila - Sinočnji El Clasico je pred skoraj 100.000 gledalci na stadionu Camp Nou postregel z novo nogometno poslastico, čeprav končni izid ni razveselil številnih navijačev domače Barcelone. Ta je morala z 1:2 (0:0) priznati premoč madridskemu Realu in tako končala niz 39 tekem brez poraza.

Španija, Barcelona.
Tekma španske nogometne lige med ekipama Barcelone in Realom iz Madrida, ki jo je dobil Real z 1:2.
Nogometaši Real Madrida.

Nogometaš Reala Christiano Ronaldo in nogometaš Barcelone Jordi Alba.

Tekma se je začela z minuto molka v spomin na preminulega legendarnega nizozemskega nogometaša Johana Cruyffa.