Dragićevih 16 točk ni bilo dovolj za zmago nad Charlotte

Miami, 18. marca - Košarkarji Miami Heat so doživeli še 29. poraz v letošnji sezoni severnoameriške lige NBA. Vročica je na domačem parketu izgubila s Charlotte Hornets s 106:109. Goran Dragić je igral 36 minut ter prispeval 16 točk ob metu iz igre 8-16, sedem skokov, osem podaj in dve ukradeni žogi.

Košarkar Goran Dragić.

Miami si je sredi druge četrtine priigral 15 točk prednosti, a se je nato ta prednost stopila in ob koncu polčasa so gostje povedli s 54:52. Košarkarji Charlotte so nato dobili tudi tretjo četrtino. Miami je bil proti koncu tekme na pragu podaljška, a je Dwyane Wade tik pred zvokom sirene zgrešil trojko.

Miami bo boj za čim boljše mesto v končnici nadaljeval jutri, ko bo gostil s statistiko 48 zmag in 19 porazov vodilno ekipo vzhodne konference Cleveland Cavaliers.