Real Madrid in Wolfsburg prva četrtfinalista

Ljubljana, 8. marca - Nogometaši španskega Reala Madrida in nemškega Wolfsburga so prvi četrtfinalisti lige prvakov. Real je pred domačimi gledalci na povratni tekmi osmine finala z 2:0 zmagal proti Romi, Wolfsburg je bil od Genta boljši z 1:0. Prva tekma v Rimu se je končala z 2:0 za Real, v Gentu je s 3:2 slavil Wolfsburg.

V 64. minuti so v Madridu dočakali zadetek v golu gostov. Luka Modrić je podal do rezervista Lucasa Vazqueza, ta je na prvi vratnici zaposlil Portugalca, ki je to izkoristil in zadel 90. v ligi prvakov. V 68. minuti se je v vlogi podajalca znašel Ronaldo, James Rodriguez pa je našel pot žogi v mrežo med nogama Szczesnyja.

V 74. minuti je za Wolfsburg zadel Andre Schurrle. Arhitekt akcije je bil Julian Draxler, opravil vso delo na desni strani, podal v sredino kazenskega prostora, kjer je bil na mestu Schurrle in žogo poslal v gol.