Angležinje tretje na nogometnem SP v Kanadi

Edmonton, 5. julija - Angležinje so v tekmi za tretje mesto na nogometnem svetovnem prvenstvu v Edmontonu v Kanadi z 1:0 po podaljšku premagale Nemčijo in osvojile bronasto medaljo. Za prvo zmago Angležinj v 21. dvoboju z evropskimi prvakinjami Nemkami je odločilni gol v 108. minuti iz enajstmetrovke zadela Fara Williams. V noči na ponedeljek bo ob enih po slovenskem času še tekma za prvo mesto, v kateri se bodo pomerili branilke naslova iz Japonske in olimpijske prvakinje iz ZDA.

Kanada, Vancouver.
Angležinje so v tekmi za tretje mesto na nogometnem svetovnem prvenstvu v Edmontonu v Kanadi po podaljšku premagale Nemčijo in osvojile bronasto medaljo.