Angležinje tretje na nogometnem SP v Kanadi

Edmonton, 5. julija - Angležinje so v tekmi za tretje mesto na nogometnem svetovnem prvenstvu v Edmontonu v Kanadi z 1:0 (0:0, 1:0) po podaljšku premagale Nemčijo in osvojile bronasto medaljo. Za prvo zmago Angležinj v 21. dvoboju z evropskimi prvakinjami Nemkami je odločilni gol v 108. minuti iz enajstmetrovke zadela Fara Williams.

Kanada, Vancouver.
Angležinje so v tekmi za tretje mesto na nogometnem svetovnem prvenstvu v Edmontonu v Kanadi po podaljšku premagale Nemčijo in osvojile bronasto medaljo.

Celotna novica je dostopna le naročnikom.
Novica vsebuje 133 znakov (brez presledkov) oziroma 29 besed.

Novico lahko kupite. Cena: 1 žeton; na računu: 0 žetonov