Peruju tolažilno tretje mesto

Concepcion, 4. julija - Nogometaši Peruja so na letošnjem južnoameriškem prvenstvu, Copa America, osvojili končno tretje mesto. V malem finalu v Concepcionu so z 2:0 premagali Paragvaj. Perujce je v vodstvo v 48. minuti popeljal Andre Carrillo, Paulo Guerrero pa je dokončal delo z zadetkom v 89. minuti za končno zmago.

Čile, Concepcion.
Tekma za tretje mesto na južnoameriškem nogometnem prvenstvu Copa America med Perujem in Čilom.
Nogometaši Peruja so tekmo dobili z 2:0.

Guerrero je vpisal še četrti zadetek na prvenstvu, 25. za reprezentanco, s čimer se je približal perujski legendi Teofilu Cubillasu, s 26 goli najboljšemu strelcu Peruja.

V današnjem velikem finalu se bosta za lovoriko pomerili ekipi Argentine in gostiteljev Čila.