Goran Dragić drugi strelec ob porazu Miamija proti Chicagu

Miami, 10. aprila - Goran Dragić je bil s 15 točkami drugi strelec moštva Miami Heat, ki pa je v severnoameriški košarkarski ligi NBA na domačem parketu izgubilo s Chicago Bulls z 78:89. Miami si je tako otežil položaj v boju za končnico. Vročico do konca rednega dela sezone čakajo še tri tekme, doma proti Torontu in Orlandu ter v gosteh pri Philadelphii.

Košarkar Goran Dragić.

Miami je ob koncu prvega polčasa vodil s kar 51:32, a se je Chicago na začetku drugega dela obračuna vrnil, nadoknadil zaostanek ter ob koncu tretje četrtine povedel s 65:59, vodstva pa ni več izpustil iz rok.

Slovenski reprezentančni organizator igre Dragić je odigral 33 minut, 15 točkam je dodal še dva skoka, asistenco in blokado. Mlajši brat Gorana Dragića Zoran tudi tokrat ni dobil priložnosti za igro.

Pri gostih iz Chicaga je Katalonec Pau Gasol prispeval 16 točk in 15 skokov.