Dragićevih 19 točk premalo za zmago Miamija nad branilci naslova

Miami, 1. aprila - Slovenski zvezdnik Goran Dragić je bil z 19 točkami sicer prvi strelec ekipe Miami Heat, ki pa je v severnoameriški košarkarski ligi doma z 88:95 izgubila proti branilcem naslova San Antonio Spurs. Goran Dragić je v dobrih 39 minutah dosegel še tri podaje in skok, njegov brat Zoran pa je v minuti in dveh sekundah ostal brez statističnega učinka. Prvi igralec srečanja je bil Kawhi Leonard z 22 točkami, devetimi skoki in štirimi ukradenimi žogami, Francoz Tony Parker pa je na svoji tisoči tekmi v rednem delu NBA vknjižil 16 točk in bil drugi mož gostov. Ker je ekipa Brooklyn Nets premagala Indiano Pacers s 111:106, se je na osmem mestu še bolj približala Miamiju in zaostaja le še za eno zmago, le en poraz več od Brooklyna pa ima Boston na devetem mestu.