V finalu klubskega SP Real in San Lorenzo

Marakeš, 17. decembra - V finalu klubskega svetovnega prvenstva v Maroku bosta igrala madridski Real in San Lorenzo iz Buenos Aires. Madridčani so si boj za prvo mesto zagotovili že v torek po zmagi nad mehiško ekipo Cruz Azul s 4:0, Argentinci pa danes, potem ko so v podaljšku z 2:1 premagali novozelandski Auckland.

Na drugem polfinalu je bil boj bolj izenačen, odločil pa ga je šele podaljšek. Za San Lorenzo je prvi gol dosegel Pablo Barrientos v sodnikovem dodatku prvega polčasa, izenačil pa je Angel Berlanga v 67. minuti. V podaljšku pa je nato že v 95. minuti zadel Mauro Matos.

Veliki finale tekmovanja v Marakešu bo v soboto ob 20.30, poraženca polfinalnih tekem se bosta pomerila za tretje mesto tri ure pred tem.