Telemach Olimpija - Innsbruck 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)

Ljubljana, 28. septembra - Hokejisti Telemacha Olimpije so v tekmi 6. kroga lige Ebel doma izgubili z Innsbruckom z 0:3.

Ljubljanski hokejisti so v petek v petem krogu prekinili začetni niz porazov in po všečni predstavi premagali VSV Beljak za prvi točki v sezoni. A želja, da bi iz zmage naredili vsaj niz dveh, se hokejistom iz Tivolija in njihovim najzvestejšim navijačem ni uresničila; danes je bil v Ljubljani Innsbruck pretrd oreh in je zmagal s 3:0.

Konec prvega dela tekme je zaznamoval tudi nesrečen dogodek, ko je po strelu enega od gostov plošček priletel v obraz glavnemu sodniku Florianu Widmannu. Zaradi poškodbe so ga odpeljali na pregled v bolnišnico.

V naslednjem krogu se bodo zeleno-beli pomerili z Linzem v gosteh, tekma bo 3. oktobra.