Uporabniško ime
Geslo

Še nimate uporabniškega imena in gesla?
Registrirajte se.

Pomoč

Danes na Galjevici ritmičarke še za finalne kolajne

Ljubljana, 20. aprila - Belorusinja Katarina Galkina je upravičila pričakovanja in včeraj na Galjevici z atraktivnimi nastopi zmagala v mnogoboju na 27. turnirju MTM Narodni dom v ritmični gimnastiki. Zelo dobro se je v družbi svetovnih zvezd znašla tudi najboljša Slovenka Špela Kratochwill, ki je končala tik za stopničkami.

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Telovadka Monija Čebašek.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Telovadka Monija Čebašek.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Telovadka Monija Čebašek.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Telovadka Špela Kratochwill.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Foto: Stanko Gruden/STA

Ljubljana, Narodni dom.
Članski del mednarodnega turnirja v ritmični gimnastiki.
Telovadka Monija Čebašek.
Foto: Stanko Gruden/STA

Med mladinkami, ki so se pomerile v ekipnem tekmovanju po vzoru bližnjega evropskega prvenstva v Bakuju, so zmago slavile Slovenke. Zmagala je ekipa Slovenija 1, katere barve sta zastopali Aleksandra Podgoršek in Aja Jerman.

Danes v dvorani Krim ritmičarke čakajo še finalni nastopi s posameznimi orodji. Spored se bo začel že ob 10. uri, ko bodo nastopile najmlajše, ob 10.40 sledijo finali kadetinj, ob 11.40 finalni nastopi mladink, ob 12.50 pa se bo za kolajne pomerilo še po šest najboljših članic z obročem, žogo, s kiji in trakom.

zza/tb/zza
© STA, 2014