Richardson kraljem odščipnil točko

Vancouver, 6. aprila - Moštvo Los Angeles Kings je davi v severnoameriški hokejski ligi NHL gostovanje v Vancouvru sklenilo s porazom z 1:2. Edini gol za goste je 28 sekunde pred koncem druge tretjine zadel Slava Vojnov. Domači so izenačili na začetku zadnje tretjine z golom Alexandra Edlerja, končni izid pa je minuto in 23 sekund pred koncem postavil Brad Richardson.

ZDA, Los Angeles.
Los Angeles Kings.
Arhiv Tanjug/STA

Anže Kopitar se iz Vancouvra vrača brez točke, v statistiko tekme je vpisal le en strel v okvir nasprotnikovih vrat.

Los Angeles, tretja ekipa v pacifiški skupini, si je sicer že predčasno zagotovil napredovanje v končnico prvenstva, Vancouver pa je z zmago ohranil žive teoretične možnosti za končnico.

Kopitarjeve kralje v noči na četrtek čaka naslednje kanadsko gostovanje pri Calgaryju, v noči na petek pa bodo igrali še v Edmontonu.