Udrihov Milwaukee s porazom iz Charlotta

Charlotte, 20. novembra - V noči na torek je v severnoameriški ligi NBA od Slovencev igral Beno Udrih, ki pa je z Milwaukeejem doživel prvi gostujoči poraz sezone. Charlotte je na krilih Ramona Sessionsa slavil s 102:98.

Ekipa Bucks je tudi po zaslugi slovenskega organizatorja igre sredi četrte četrtine vodila že za 11 točk, a so domači košarkarji uprizorili sanjsko vrnitev ter na koncu zasluženo zmagali. Udrih je v 16 minutah na parketu prispeval pet točk, z metom iz igre 2:5, ter blestel s sedmimi podajami, v statistiko tekme je vknjižil še tri skoke in ukradeno žogo.

Pri domačem moštvu Bobcats je blestel Ramon Session, ki je v zadnji četrtini dosegel devet od skupno 23 točk in s tem izničil prispevek prvega strelca Milwaukeeja Monta Ellisa, 31 točk, pet podaj, ki je šest sekund pred koncem zgrešil trojko, s katero bi gostje povedli.