Makedonci znova premagali slovenske nogometaše

Skopje, 14. novembra - Slovenska nogometna reprezentanca je na prijateljski tekmi v Skopju izgubila proti Makedoniji z 2:3, polčas 0:2.

Izbranci Slaviše Stojanovića so pred tekmo z Makedonijo poudarjali željo po zmagi, zaigrali so tudi z novim sistemom - vezisti v rombu, a to ni prineslo želenega izkupička. Ob odsotnosti nekaterih standardnih nogometašev je slovenska vrsta že v prvem polčasu dvakrat kapitulirala. V drugem je Nejc Pečnik sicer dvakrat zadel, toda tekmo je odločil Agim Ibraimi po slabem posredovanju Samirja Handanovića.

Za Slovenijo je to na osmi tekmi v letu 2012 četrti poraz in hkrati tretji na tretji tekmi proti Makedoniji, naslednji obračun pa bo na sporedu v začetku februarja. Tekmec še ni znan.