Udrih in Dragić s svojima moštvoma v ligi NBA do zmag

Phoenix, 10. novembra - Slovenski košarkar Beno Udrih je s svojo ekipo v severnoameriški ligi NBA Milwaukee Bucks gostoval v ameriški prestolnici in v dvorani Verizon Center slavil zmago nad Washington Wizards s 101:91. Udrih, ki je eno tekmo izpustil zaradi lažje poškodbe, je tokrat odigral 18 minut in k zmagi prispeval 8 točk, 3 podaje in 2 skoka.

ZDA.
Slovenski košarkar Goran Dragić v dresu Houston Rockets.
Arhiv Tanjug/STA

Junak večera je bil Monta Ellis, ki je zbral 22 točk, gosti pa so po začetnem zaostanku v zadnji četrtini na krilih Udriha in Ekpeja Udoha pripravili preobrat. Prav slednja sta namreč k delnemu izidu 13:0 skupaj prispevala 11 točk.

Zmago je slavil tudi Goran Dragić, ki je s Phoenixom v domači dvorani gostil Cleveland Cavaliers in slavil s 107:105. Dragić je bil prvi strelec večera pri domači ekipi, saj je v 35 minutah k zmagi prispeval 26 točk, 4 podaje ter 2 ukradeni žogi.