Slovenija brez težav čez Bahrajn

Hrpelje, 6. januarja - Slovenska moška rokometna reprezentanca je v včerajšnji prijateljski tekmi v Hrpeljah premagala Bahrajn s 37:23.

Celje
Slovenska moška rokometna reprezentanca.

Slovenski rokometaši so v okviru priprav za nastop na mednarodnem turnirju v švicarskem Winterthurju gladko opravili z gosti iz Perzijskega zaliva. Razlika v golih bi bila lahko še bolj prepričljiva, a slovenski selektor Boris Denič ni odstopil od svojega načrta in je v obračunu z neenakovrednimi tekmeci povsem enakovredno porazdelil minutažo med svojimi varovanci, temu primerno pa je tudi nihala njihova igra.

Slovenija si je najvišje vodstvo priigrala v 55. minuti, ko je bilo 35:20. V slovenski izbrani vrsti je bil najbolj učinkovit Jure Dolenc z devetimi goli.