V Zagrebu najboljša Schildova, Mazejeva 13.

Zagreb, 5. januarja - Avstrijka Marlies Schild je zmagovalka slaloma za svetovni pokal alpskih smučark na Sljemenu nad Zagrebom. Drugouvrščeno Nemko Mario Riesch je premagala za 75 stotink sekunde, tretja je bila Italijanka Manuela Möllg (+ 1,08). Najboljša Slovenka in edina s točkami svetovnega pokala je bila Tina Maze na 13. mestu (+ 4,00). Mazejeva ima po odhodu serviserja Dušana Kapša še vedno precej težav.

Hrvaška, Sljemen nad Zagrebom.
Zmagovalna trojica slaloma v Zagrebu, drugouvrščena Nemka Maria Riesch, zmagovalka Avstrijka Marlies Schild in tretjeuvrščena Italijanka Manuela Mölgg.

Zmagovalka slaloma za svetovni pokal alpskih smučark na Sljemenu nad Zagrebom Marlies Schild.

Slovenska smučarka Tina Maze med prvo vožnjo.

V Zagrebu sta nastopili še dve slovenski smučarki, ki pa sta ostali brez finala. Maruša Ferk je prvo vožnjo končala na 31. mestu, Katja Jazbec pa je bila mesto za njo.