Blaž Kavčič in Grega Žemlja bosta prekrižala loparja
Kranj, 8. decembra - Najboljša slovenska teniška igralca Blaž Kavčič in Grega Žemlja bosta jutri prekrižala loparja. Na igriščih Triglava v Kranju bosta ob 17.30 odigrala ekshibicijski dvoboj. Vstop v dvorano je brezplačen.
Ljubljana.
Teniški igralec Grega Žemlja.
Foto: Daniel Novakovič/STA
Arhiv STA
Ljubljana.
Slovenski tenisač Blaž Kavčič.
Foto: Daniel Novaković/STA
Arhiv STA
Za oba velja, da imata za seboj najuspešnejšo sezono v karieri, podobno kot njun klub Triglav, ki je letos postal ekipni državni prvak tako v moški kot ženski kategoriji. Blaž Kavčič je izpostavil preboj med prvih sto igralcev na svetu ter uvrstitev v drugi krog grand slama v Parizu, Grega Žemlja pa je ponosen, da se je letos znova povzpel po lestvici ter da je dosegel prvo slovensko zmago v glavnem delu grand slamov.
Podobne cilje imata Kavčič in Žemlja tudi za prihodnjo sezono. To je preboj po lestvici navzgor, ki ga lahko dosežeta le s trdim delom, močno voljo in prepričanjem, ki sta ga večkrat okusila na lastni koži, da imata potencial in da sodita med najboljše teniške igralce na svetu.