Paris St. Germain francoski pokalni zmagovalec

Pariz, 2. maja - Nogometna ekipa Paris St. Germain je osvojila francoski pokal po zmagi nad Monacom po podaljšku z 1:0. Mož odločitve na Stade de France je bil Guillaume Hoarau z golom v 105. minuti. PSG si je tako v dokaj neuspešni sezoni z osmim domačim pokalom zagotovil nastop v Evropi v prihodnji sezoni.

Francija, Pariz.
Nogometna ekipa Paris St. Germain je osvojila francoski pokal po zmagi nad Monacom.
Nogometni igralec Guillaume Hoarau proslavlja zadetek odločilnega gola v 105. minuti.

Nogometni igralec Sammy Traore in Guillaume Hoarau ob slavljenju osvojenega pokala.

Celotna novica je dostopna le naročnikom.
Novica vsebuje 399 znakov (brez presledkov) oziroma 77 besed.

Novico lahko kupite. Cena: 1 žeton; na računu: 0 žetonov