Vujačić prispeval k 17. zaporednemu porazu New Jerseyja

Los Angeles, 30. novembra - Los Angeles Lakers so v severnoameriški ligi NBA košarkarjem New Jersey Nets, ki so pred tekmo ostali brez trenerja Lawrencea Franka, prizadejali nov poraz, za goste še 17. zapored, s katerim so izenačili neslaven rekord lige. Slovenec Saša Vujačić je k zmagi Jezernikov s 106:87 v osmih minutah prispeval tri točke, pet skokov in dve podaji.

Od Slovencev je zmago vknjižil tudi Beno Udrih, ki je s svojimi Sacramento Kings v domači dvorani gostil New Orleans Hornets. Kralji so zmagali s 112:96, Udrih pa je v dobrih 25 minutah k zmagi prispeval 13 točk, podajo in tri ukradene žoge.

V Kanadi sta se srečala Rašo Nesterović in Goran Dragić, vendar ne na parketu. Nesterovićevi Toronto Raptors so proti Phoenix Suns izgubili s 94:113, vendar slovenski center ni dobil priložnosti za igro. Na drugi strani je Dragić v dresu Phoenixa odigral slabih 14 minut in k zmagi prispeval šest točk, dve podaji in skok.

Na parket je tokrat stopil tudi Primož Brezec, ki je s Philadelphia 76'ers gostoval v Teksasu. San Antonio Spurs so sicer zmagali s 97:89, Brezec pa je v petih minutah in pol zbral dve točki.