Udriha viroza prikovala na posteljo

Sacramento, 26. novembra - V najboljši košarkarski ligi na svetu je večer prinesel številne dvoboje. Od slovenske NBA "ekipe" se je v statistiko strelcev vpisal le Goran Dragić, ki je za zmago Phoenixa nad Memphisom prispeval 9 točk. Bena Udriha je viroza prikovala na posteljo, tako da ni mogel sodelovati pri zmagi Sacramenta proti Kratkohlačnikom.

Košarkarji Sacramento Kings so na domačem parketu s 111:97 premagali New York Knicks, moštvo Phoenix Suns pa Memphis Grizzlies (126:111). Dragić je devetim točkam dodal še tri skoke in podajo.

Gostovanje Toronto Raptors pri Charlotte Bobcats se je končalo z visokim porazom. Košarkarji Charlotte so zmagali s kar 116:81, Rašo Nesterović v majici Toronta ni dobil priložnosti za igro in je ostal brez minutaže pod obročema. S porazom se je končalo gostovanje še enega "slovenskega" moštva. Boston Celtics so Philadelphia 76'ers premagali s 113:110, Primož Brezec pa je v nekaj več kot devetih minutah na parketu, kar je njegova najdaljša minutaža od začetka sezone, v statistiko tekme vpisal štiri skoke za Sixers.