Puntar izgubil tudi na zadnji tekmi

Pardubice, 22. novembra - Slovenski prvak v futsalu Puntar Casino Safir je v čeških Pardubicah na turnirju skupine C v elitnem krogu lige prvakov doživel še tretji poraz. Po neuspehu proti Interviuju iz Madrida (0:3) in gostitelju turnirja Churdimu (3:4) so Tolminci danes klonili še pred ekipo Time Lvov z 0:5 (0:2).

Slovenski predstavnik je bil proti Ukrajincem nemočen, se hitro znašel v zaostanku, do konca pa so tekmeci Tolmincem zadali celo najhujši poraz na turnirju.

Puntar si je pred turnirjem želel osvojiti vsaj točko, vendar je trener Matej Kavčič že pred turnirjem poudarjal, da so vse ekipe zelo močne in da bo točko težko doseči. To se je tudi uresničilo, tako da so Tolminci turnir, ki je služil tudi za nabiranje izkušenj, končali na zadnjem mestu. Na aprilski zaključni turnir četverice se je uvrstil branilec naslova Interviu Madrid.