Jezernike izžvižgali v domači dvorani

Los Angeles, 16. novembra - Branilci naslova prvaka severnoameriške košarkarske lige NBA Los Angeles Lakers so zabeležili še drugi zaporedni poraz, zato so jih v domači dvorani Staples Center izžvižgali.

Jezerniki so z 91:101 klonili proti Houston Rockets, Slovenec v dresu prvakov Saša Vujačić pa je v desetih minutah na parketu zbral tri točke in štiri skoke.

V Phoenixu sta se srečala dva slovenska košarkarja, saj je v goste k Soncem, za katere igra Goran Dragić, prišlo moštvo Toronto Raptors z Rašem Nesterovićem.

Po dramatični končnici v dvorani US Airways so gostitelji na krilih Amara Stoudemireja (30 točk) za točko (101:100) ugnali goste, za katere Nesterović ni zaigral, Dragić pa je na drugi strani za pet minut stopil na parket, a ostal brez točke. To je bila za Phoenix še 11. zaporedna zmaga nad Torontom.