Po dolgem času spet zmaga Jeseničanov

Jesenice, 16. novembra - V 22. krogu razširjenega avstrijskega prvenstva so po dolgem času spet zmagali tudi jeseniški hokejisti. V domači dvorani Podmežakla so premagali zagrebški Medveščak s 3:1 (0:0, 3:0, 0:1). Jeseničani imajo zdaj devet točk, a so še vedno na zadnjem mestu lestvice lige Ebel.

Sinoči so zadetke za slovenske prvake dosegli Andrej Hebar, Žiga Jeglič in Robert Robins.

Po treh zaporednih domačih zmagah pa so na gostovanju poraz doživeli igralci Tilie Olimpije. Ljubljančani so na Dunaju proti ekipi Vienna Capitals zaostajali že z 0:4. Frank Banham je z zadetkoma v zadnji tretjini v razmaku 43 sekund vrnil nekaj upanja za preobrat, a je v zadnji minuti David Rodman postavil končni izid 5:2 za Dunajčane.