Udrih znova učinkovit, Kopitar brez točke

Sacramento/Atlanta, 14. novembra - Slovenski košarkar Beno Udrih je v noči na soboto za zmago Sacramenta proti moštvu iz Houstona (109:100) prispeval 22 točk, tri skoke, štiri podaje in dve ukradeni žogi. Na parketu je bil skupaj 39:59 minute, spet v začetni peterki.

Rogla.
Slovenski košarkar Beno Udrih.

Od Slovencev sta igrala tudi Saša Vujačič (LA Lakers), ki se ni vpisal v statistiko strelcev. Jezerniki so sicer vpisali visok poraz proti košarkarjem Houston Rockets. Na parket je stopil še Rašo Nesterovič (Toronto Raptors). Slovenski košarkar je za zmago Toronta prispeval dve točki in skok, pod obročema pa je bil skromne 4:40 minute.

V severnoameriški hokejski ligi NHL pa edini slovenski hokejist Anže Kopitar ni imel posrečenega večera. Moštvo Los Angeles Kings je v gosteh v Atlanti doživelo visok poraz z 0:7, edini Slovenec v ligi NHL in trenutno najboljši hokejist onstran Atlantika, Kopitar, je štirikrat poskušal spremeniti izid, a mu niti enkrat ni uspelo ploščka pognati v mrežo nasprotnega moštva.